Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal UAB Autodina privatumo politiką.

1 2 3

Atnaujintas „Grand C4 Spacetourer“

„Citroën“ visada reiškė patogumą ir praktiškumą. Nuostabaus dizaino „Grand C4 Spacetourer“ turi visa tai ir dar daugiau.

„Citroën“ būdingą patogumą užtikrina „Grand C4 Spacetourer“ modelio viduje ir išorėje įrengti sumanūs sprendimai. Pavyzdžiui, bagažinė yra atidaroma perbraukus koja užpakalinio buferio apačioje, o bagažinės dangtį automatiškai uždaro elektrinis variklis.

„Grand C4 Spacetourer“ saloną puošia nedideli LED šviestuvai, tamsoje apšviečiantys durų apvadus ir slenkstį. „Grand C4 Spacetourer“ patogumą užtikrina ir beraktis užvedimas, užvedimo pagalbos sistema automobiliui stovint ant šlaito, automatinis artimųjų-tolimųjų šviesų įjungimas, nematomų zonų monitorius, automobilio statymo pagalbos įranga ir 360 laipsnių vaizdą rodanti atbulinio važiavimo vaizdo kamera.

Sumaniame pasaulyje – sumanus gyvenimas

Nauji laikai reikalauja naujoviškų sprendimų, o „Citroën“ yra tikras meistras šioje srityje. Naujojo „Grand C4 Spacetourer“ įrangoje yra įvairiausių šiuolaikinių pagalbininkų, pavyzdžiui, greičio ribojimo nustatymo sistema ir tinkamo važiavimo greičio parinkimo įranga. Nuvažiavus tam tikrą atstumą „Grand C4 Spacetourer“ pasiūlo vairuotojui sustoti ir išgerti kavos – prietaisų skydelyje pasirodo kavos puodelio simbolis. Vairuotojo ir keleivio savijauta pasirūpina ir priekinės sėdynės su masažo funkcija.

Apie išvažiavimą iš eismo juostos praneša nukrypimo iš važiuojamosios juostos įspėjimo sistema, saugų atstumą nuo priekyje važiuojančio automobilio palaiko adaptyvi greičio palaikymo sistema. Keleivių saugumą užtikrina „Grand C4 Spacetourer“ stabdymo pagalbos sistema, kuri į pavojų nesureagavus vairuotojui, sugeba automatiškai sustabdyti automobilį.

Prie „Grand C4 Spacetourer“ galima prijungti bet kokią asmeninę išmaniąją įrangą, o prietaisų skydelyje esantis navigacijos žemėlapis rodomas 3 D formatu. Važiavimo ir vairuotojui reikalinga informacija yra rodoma priekiniame prietaisų skydelyje įtaisytame 7 colių jutikliniame ekrane, kurio duomenys perduodami į 12 colių ekraną.


Garantija: 5 metus ar 150 000 km

Darbalaukio versija